Kapasite Planlama

Daha fazla bilgi için aşağıda bulunan sohbet aracını veya bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Turuncu Başlık: Başlangıç Paketi
Mavi Başlık: Genişletilmiş Paket
Temel Kapasite Planlama

Üretim sürecine kapasiteler (iş merkezleri) ekleyebilirsiniz. Rotalar belirleyebilir ve bu rotaları üretim emirleri ve malzeme ihtiyaç planlaması sırasında kullanabilirsiniz. Kapasitelerin yük durumu ve görev listelerini izleyebilirsiniz.

Sonlu Yükleme

Kapasite sınırlı kaynakların sonlu yüklemelerini yönetebilirsiniz. Kapasite sınırlamalarını göz önüne alır ve bir iş merkezine belli bir zaman diliminde gerçekleştirmesini beklediğinizden daha fazla iş yüklenmez. Bu herhangi bir optimizasyon içermeyen basit bir araçtır. Sipariş Taahüt modülüyle beraber kullanılır. Sonlu Yükleme ayrıca sistemin söz verebilme sınırını (CTP) hesaplamasını mümkün kılar.

Makine Merkezleri

Üretim sürecine kapasite olarak makine merkezleri ekleyebilirsiniz. Makine merkezleri size tek bir makine üretim kaynağının kapasitesini yönetme konusunda yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Makine merkezleriyle kapasiteyi bir kaç seviyede planlayabilir, yönetebilirsiniz: makine merkezleri için daha detaylı bir seviyede ve iş merkezleri için birleşik seviyede. Makine merkezleri kullanıcılara üretim süreçleri hakkında, varsayılan kurulum zamanı veya varsayılan ıskarta yüzdesi gibi daha fazla bilgi kaydetme izni verir.