Daha fazla bilgi için aşağıda bulunan sohbet aracını veya bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Turuncu Başlık: Başlangıç Paketi
Mavi Başlık: Genişletilmiş Paket
Otomatik Veri Toplama Sistemi (ADCS)

Verileri otomatik olarak toplayabilirsiniz. İş akışının en hızlı olduğu ortamlarda bile verileri sağlıklı tutabilirsiniz. ADCS, ambar otomasyonunu sağlayan Ambar Yönetim Sistemleri modülündeki bazı iş akışlarını destekler.

Depo Gözü Kurulumu

Ambarınızın düzenini, raf ve sütunlarınızın boyutlarını tanımlayarak depo gözlerini kolayca kurabilirsiniz. Her bir depo gözünün limit ve özelliklerini tanımlayarak planlama parametrelerinizi belirleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Dahili Çekme ve Yerine Koymalar

Herhangi bir kaynak belge kullanmadan (satın alma talebi veya satış siparişi) şirket iç kullanımı için çekme ve yerine koymalar yaratabilirsiniz. Örneğin test amaçlı ürün çekme veya üretim çıktılarını yerine koyma.


Ambar Yönetim Sistemleri

Maddeleri depo gözü seviyesinde yönetebilirsiniz. Bir depo gözündeki maddeleri çekebilir veya yerine koyabilirsiniz. Bir depo gözündeki maddeleri bir yerine koyma şablonuna göre çekebilirsiniz. Maddeleri bölge ve depo gözü sıralamasına göre çekebilirsiniz. Çekme süreci ve hacim kullanımını optimize etmek için maddeleri bir rapora göre depo gözleri arasında transfer edebilir veya maddeleri elle transfer edebilirsiniz.

Çekme ve yerine koyma süreçleri için ilgili ambar belgeleri yaratılarak, satış, satınalma, transfer, iade ve üretim emirleri için kullanılabilir. Servis siparişleri buna dahil değildir.