Proje Yönetimi

Daha fazla bilgi için aşağıda bulunan sohbet aracını veya bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Turuncu Başlık: Başlangıç Paketi
Mavi Başlık: Genişletilmiş Paket

Proje Yönetimi

Temel Kaynaklar

Kaynakları ve fiyatları yönetebilirsiniz. Kaynakları kayıt altına alarak satabilir, ilişkili kaynakları bir kaynak grubu olarak birleştirebilir veya kaynakları ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Kaynakları işgücü ve teçhizat olarak ayırabilir, bir zaman çizelgesine göre belirli projelere tahsis edebilirsiniz.

Kapasite Yönetimi

Kapasite ve satış planlaması yapabilir, kaynakların karlılığı ve kullanım istatistiklerini yönetebilirsiniz. İhtiyacınız olan zaman aralığı için planınızı bir takvim sisteminde dilediğiniz detay seviyesinde yaratabilirsiniz. Kaynak kullanımını izleyebilir ve her bir kaynak için, müsaitlik ve siparişlerin planlanan maliyeti bilgileriyle birlikte kapasite durumunu görebilirsiniz.

Çoklu Maliyetler

Kaynaklar ve kaynak grupları için alternatif maliyetleri yönetebilirsiniz. Bu maliyetler; sabit, ek bir yüzdeye veya ek bir sabit bedele bağlı olabilir. Dilediğiniz kadar iş cinsi tanımlayabilirsiniz.


Projeler

Projelerde kullanımı izleyerek verileri müşterileri faturalamak amaçlı kullanabilirsiniz. İster sabit fiyatlı projeleri, ister zamana ve malzemeye bağlı projeleri yönetebilirsiniz. Ayrıca:

  • Bir proje için çok görevli veya görev gruplu bir plan yaratabilirsiniz. Her bir görevin bir bütçesi olabilir ve ihtiyacınız olan herhangi bir zaman aralığı için yapılabilir.
  • Bir projeden bir diğerine bütçe kopyalayabilir; maddeler, kaynaklar ve genel muhasebe hesap giderleri için müşteriye projeye özel bir fiyat listesi yaratabilirsiniz.
  • Herhangi bir proje için tavsiye edilen devam eden işler ve onaylama deftere nakillerini görebilirsiniz.
  • Projeleri Çoklu Para Birimleriyle beraber kullanarak projeyi yerel para biriminden farklı bir para birimiyle planlayabilir ve faturalayabilirsiniz.
  • Belli bir projeyi belli bir müşteriye tahsis edebilir ve Projeleri Satış Faturalamasıyla beraber kullanarak bir projeyi tamamen veya kısmen faturalayabilirsiniz.
Zaman Çizelgesi

Zaman çizelgesi, yönetici onaylı zaman yönetimi amaçlı basit ve esnek bir çözümdür. Zaman çizelgesi; Servis, Projeler ve Temel Kaynaklar modülleriyle entegre çalışır.