Microsoft Dynamics NAV İşlevsellik Paketleri


Microsoft Dynamics NAV geniş bir işlevsellik yelpazesine sahiptir. Bu işlevsellikler organizasyon içerisindeki iş süreçlerini destekler ve iş verimliliğini artırırlar.

Şirketler aynı kullanıcı tipleri için Microsoft Dynamics NAV Microsoft Windows istemcisi, Microsoft Dynamics NAV Web istemcisi veya Microsoft Sharepoint için tasarlanmış Microsoft Portal Framework (Microsoft Dynamics NAV Sharepoint istemcisi olarak ta bilinir) aracılığıyla Başlangıç Paketi veya Genişletilmiş Paket kullanmayı seçebilirler.


Başlangıç Paketi temel finansallar ve ticaret işlevselliklerine ihtiyacı olan şirketler içindir.

Ürünün entegre bir parçası olan geniş şirket içgörüsü ve raporlama işlevsellikleriyle birlikte Temel Finans Yönetimi (Temel Genel Muhasebe ve Sabit Kıymetler); Temel Tedarik Zinciri Yönetimi ve Temel Satış Yönetimi (Satış, Satın Alma ve Stok); Profesyonel Hizmetler (Proje Yönetimi) içerir.

Başlangıç Paketi ek olarak ürünü özelleştirme amaçlı geniş bir araç yelpazesi de içerir. Böylece web servisleri aracılığıyla sağlanan entegrasyon imkanlarıyla tüm şirketlerin ihtiyaçları karşılanabilir.


Genişletilmiş Paket geniş işlevsellik setine ve adapte olma yeteneğine sahip bir çözüm arayışındaki büyümekte olan veya fazla işlevselliği olan şirketler içindir.

Gelişmiş Ambar Yönetimi ve Üretim içerir. Daha detaylı özelleştirme yapabilmek için ek özelleştirme nesnelerinin neler olduğunu İnfotek'ten öğrenebilirsiniz.