Daha fazla bilgi için aşağıda bulunan sohbet aracını veya bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Turuncu Başlık: Başlangıç Paketi
Mavi Başlık: Genişletilmiş Paket
Banka Hesap Yönetimi

Değişken şirket ihtiyaçlarınız için farklı para birimlerinde birden fazla banka hesabı yaratabilir, işletebilir ve yönetebilirsiniz.

Elektronik Ödemeler ve Doğrudan Borçlandırma

Tedarikçi belgelerine bağlı olarak ödeme teklifleri hazırlayabilir ve ISO20022/SEPA biçiminde banka ödeme doyası yaratabilir veya Banka Veri Çevirme Hizmetini kullanarak bankanız için uygun elektronik ödeme dosyasını oluşturabilirsiniz. Yaptığınız elektronik ödemelerin dışa aktarım tarihçesini takip edebilir ve ihtiyacınız olduğunda aynı ödeme dosyasını tekrar oluşturabilirsiniz. "Ödemeleri uygula" istenen işlemleri işaretlemek ve gerçekleştirmek için basit ve hızlı bir süreç içerir. Müşterinizin banka hesabından parayı doğrudan alabilmek için doğrudan borçlandırma tahsilatları yaratabilir ve ISO20022/ SEPA biçiminde bir banka doğrudan borçlandırma dosyası oluşturabilirsiniz. (Sisteme uygun bankalar için)

Gelen ve Giden Banka İşlemlerinin Mütabakatı

Bankanızdan ISO20022/SEPA biçiminde gönderilen elektronik dosyalarda bulunan işlem verilerini içeri aktarabilir veya diğer dosya tipleri için Banka Veri Dönüştürme Hizmetini kullanabilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi defter girişlerini açmak ve kendi eşleştirme kurallarınızı yaratmak için banka işlemlerini otomatik olarak uygulayabilirsiniz. Tavsiye edilen uygulama ve hesap eşleştirmelerini kolay ve sezgisel bir yolla gözden geçirebilirsiniz. Kayıt eşleştirmenin arka planındaki algoritmayı değiştirmek mümkündür.


Banka Hesabı Mütabakatı

Bankanızdan ISO20022/SEPA biçiminde gönderilen elektronik dosyalarda bulunan hesap özeti verilerini içeri aktarabilir veya diğer dosya tipleri için Banka Veri Çevirme Hizmetini kullanabilirsiniz. Tüm banka hesap özetlerini izlemek ve banka hesabı defter girişleri yaratabilmek için banka hesap özeti verilerinizi karşılaştırabilirsiniz.

Çek Yazma

Herbir banka hesabı için hesaba özel numara serilerine sahip bilgisayar baskısı çekler yaratabilirsiniz. Ödeme günlükleri satırında herhangi bir ödemenin elle yazılmış veya bilgisayar baskısı çekle yapılacağını belirtebilirsiniz. Böylece ödemeyi deftere nakletmeden önce çekin yazılmış olmasını kontrol altında tutarsınız. Çek Yazma; çek iptal etme, yeniden yazma, yazmadan önce kontrol etme, basılı koçanlı çek formları kullanma gibi esnek kullanıcı seçenekleri sağlar. Ayrıca bir tedarikçiye yapılacak birden fazla ödemeyi tek çekte konsolide etme imkanı verir.