İstemciler ve Kullanılabilirlik

Daha fazla bilgi için aşağıda bulunan sohbet aracını veya bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstemciler ve Kullanılabilirlik

Microsoft Dynamics NAV şirketinizde veya bulutta kurulabilir, ve kullanıcılar rol tabanlı ara birimi kullanarak, masaüstü, web tarayıcı, veya bir tablet veya mobil cihaz üzerinde çalışan mobil uygulamadan çözüme ulaşabilirler.

Microsoft Dynamics NAV'ın değişik istemci seçenekleriyle ofiste, evde, veya yolda daha fazla iş halledebilirsiniz.

Windows İstemcisi

Microsoft Dynamics NAV Windows istemcisinde başlama noktası Rol Merkezidir. Rol Merkezi kullanıcının rolü, şirketi ve günlük görevlerine bağlı özel ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve aşağıdaki istemci tiplerinin tümünde kullanılabilir.

Web İstemcisi

Microsoft Dynamics NAV Web istemcisi, Microsoft Dynamics NAV Windows istemcisinin özelliklerini destekler. Microsoft Dynamics NAV Web istemcisi kullanıcılara İnternet gibi bir ağ üzerinden Microsoft Dynamics NAV verilerine ulaşma imkanı sağlar. Tarayıcıda çalıştığı için, kullanıcı, bir istemci kurulumuna ihtiyaç duymadan Microsoft Dynamics NAV'a dilediği yerde ulaşabilir.


Tablet İstemcisi

Microsoft Dynamics NAV Tablet istemcisi verilere tabletten ulaşmak isteyen KOBİ'ler içindir. Tablet çözümleri sunmanın bazı avantajları, özellikle kullanıcılar masalarından uzakta veya yoldayken, taşınabilirlik ve esneklik sağlamalarıdır.

Mobil İstemcisi

Microsoft Dynamics NAV Mobil istemcisi; iOS, Android ve Windows ile çalışır. Akıllı telefonunuzdan Microsoft Dynamics NAV sunucunuza bağlanabilir ve tanıdığınız role uyarlanmış deneyim ve işlevselliği mobil cihazınızda deneyimleyebilirsiniz.

SharePoint İstemcisi

Microsoft Dynamics NAV SharePoint istemcisi bir Microsoft SharePoint web sitesi üzerinden (Çevrimiçi SharePoint veya şirketinizde kurulu olan bir SharePoint) Microsoft Dynamics NAV verilerine ulaşabilmenizi sağlar. Kullanıcılar beraber çalışabilecekleri çalışma alanları yaratabilmek için Microsoft Dynamics NAV işlevselliklerini Microsoft SharePoint işlevsellikleriyle birlikte kullanabilir, şirket içerisinde daha fazla kişiyle veri ve görüş paylaşabilirler.