Çoklu Dil Desteği

Daha fazla bilgi için aşağıda bulunan sohbet aracını veya bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diller

Çoklu Belge Dilleri

Stok maddeleriniz için alternatif tanımlar oluşturabilir, değişik dillerde raporlar hazırlayabilirsiniz (örneğin faturaları alıcının dilinde yapabilirsiniz). Tanımlar farklı müşterilere bağlanabilir.

Özellikle yabancı ülkelere satış yapılıyorsa çok faydalıdır. Madde tanımlarını yerel müşteriler için uyarlamak da faydalı olabilir. Alternatif madde tanımları otomatik olarak seçilir. Çoklu dil özelliklerini kullanabilmek için alternatif dil metinlerinin ilgili uygulama nesnelerine girişi yapılmalıdır.

Microsoft Dynamics NAV Diller

Çoklu Diller

Dilin program genelinde mevcut olduğunu varsayarak istemcide gerçek zamanlı olarak dil değişikliği yapabilirsiniz. Çoklu dil işlevselliğini çalıştırmak için dil modülü kullanılabilir.

ÖNEMLİ: Kullanıcılar dil modülünü ancak kişisel lisans dosyaları ilgili dilin nesnelerini içeriyorsa kullanabilirler. Her dil modülü belli bir dil için işlevselliği kapsar. Örneğin Türkçe dil modülü Türkçe işlevselliği için tüm Türkçe karakterleri içerir. Fransızca veya diğer dillerde kullanım için Türkçe karakterleri içermez.