Diğer

Daha fazla bilgi için aşağıda bulunan sohbet aracını veya bu bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İlave Metinler

Stok maddelerini, kaynakları, genel muhasebe hesaplarını tanımlamak için sınırsız sayıda satır yaratabilirsiniz. İlave metinleri, yeni satırlar yaratıldığında, satış veya satın alma belgelerine aktarılmasını sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Açıklamalar belli dönemlerde özel mesajlara izin vermeleri için (örneğin belli promosyon veya garanti şartlarının duyurulması) tarih duyarlı hale getirilebilir. Genişletilmiş Metin'i değişik dillerde kullanabilirsiniz.

Intrastat

Intrastat bilgilerini istatistik yetkililerine bildirmek için gerekli verileri otomatik olarak toplayabilirsiniz. Yerel gümrük yetkilileri şirketinizin böyle bir raporu doldurma ihtiyacı olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirebilirler.

İş Kuyruğu

Servis ve planlama görevlerini otomatikleştirebilirsiniz. Örneğin, servis sözleşme yenilemelerini veya servis sözleşme faturalarını otomatik olarak yaratabilirsiniz. Programı belirli bir tarihte işlenecek yığınlar olup olmadığını kontrol edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.


Sebep Kodları

Sistem genelinde belli işlemlere atanabilecek sebep kodları tanımlayabilirsiniz. Bu, sistem tarafından atanmış denetleme izleri ve deftere nakil tanımlarını tamamlayarak, kullanıcı tarafından tanımlanmış denetleme izleri oluşturmanızı sağlar. Satış ve satın alma başlıkları ve günlükler için de sebep kodları tanımlayabilirsiniz. Örneğin, bir sene kapanışıyla ilgili tüm genel muhasebe girişlerini işaretlemek için sebep kodları kullanabilirsiniz.

Bayi (Sınırsız)

Perpetual Lisanslar için Yazılım Lisans Koşulları, lisanslayan şirketin belgeli iştiraklarının çalışanlarına sisteme ulaşma hakkı tanıdığı için bayi lisanslaması gerekli değildir. Detaylar için lütfen Yazılım Lisans Koşullarını inceleyiniz.

Sınırsız Şirketler

Eğer işiniz birden fazla şirket gerektiriyorsa, rekabetçi fiyatlandırma sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Kimlikleri ve Şifreler

Microsoft Dynamics NAV'da bulunan bilgilere belirlenmiş kişilerin ulaşabilmesi için kullanıcı kimlikleri ve şifreler oluşturabilirsiniz. Tam veya kısıtlanmış erişim sağlayarak çözüme ulaşımı kontrol altında tutabilirsiniz. Bu güvenlik özellikleri Microsoft Dynamics NAV veritabanının bir işlevidir.

Bu özellikler tek başına veya İzinler özellikleriyle birleştirilerek kullanılabilir.